Меню

Ляшко оприлюднив попередній склад Уряду

В ході перемовин коаліції вдалось попередньо узгодити кандидатури міністрів та віце-прем'єрів в новий уряд. кабмін массаракш alter ideaПро це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко.
За його інформацією ,місця в Кабміні отримують 8 людей, запропонованих "Блоком Порошенка", 4 – "Народного фронту" та 2 – "Батьківщини".
Загальний список, опублікований Ляшком, виглядає так: Юрій Зубко - віце-прем'єр - міністр житлово-комунального господарства (БПП); Олександр Квіташвілі - міністр охорони здоров'я (БПП); Айварас Абрамовічус - міністр економіки (БПП); Наталія Яресько - міністр фінансів (БПП); Сергій Квіт - міністр освіти і науки (БПП); Павло Розенко - міністр соцполітики (БПП); Володимир Демчишин - міністр паливно-енергетичного комплексу (БПП); Юрій Стець - міністр інформаційної політики (БПП); В'ячеслав Кириленко - віце-прем'єр з гуманітарних питань (НФ); Арсен Аваков - міністр внутрішніх справ (НФ); Павло Петренко - міністр юстиції (НФ); Людмила Денисова - міністр соціальної політики (НФ); Ігор Жданов - міністр молоді і спорту ("Батьківщина"); Ігор Шевченко - міністр екології ("Батьківщина"). Як видно, на пост в Мінсоцполітики претендують і Розенко і Денісова. Не вказані у списку Ляшка претенденти на посади в Мінінфраструктури, Мінкультури, МінАПК, міністра Кабміну. Президентська квота (Міноборони та МЗС) також не описана, але Порошенко, начебто, не має наміру міняти Полторака і Клімкіна. Цікаво, що смого Ляшка, який публічно пропонував себе на різні посади, у списку немає. Джерело: Українська правда
Добавил: Alter Idea Дата: 2014-12-02 Раздел: Блог-пост