Меню

Тарифний сепаратизм в Україні

Українці вже потроху звикають до панічних заяв політиків-популістів про страшну тарифну політику з боку влади. Втім, одна справа – заяви, за допомогою яких політики отримують свою порцію піару, а інша – планомірна та щедро профінансована дискредитаційна кампанія. Саме такий глобальний і дуже недешевий проект зараз активно запущено певними силами в Україні.

У чому він полягає? По всій території України створюються центри з протидії тарифам. Робиться це абсолютно неприкрито – в ЗМІ вже з’явилася новина під наступним красномовним заголовком: "У кожному регіоні України з’являться регіональні антитарифні центри".

У релізі говориться, що створені регіональні центри "Тарифної мобілізації" вирішуватимуть "тарифні проблеми" людей та спільними зусиллями добиватимуться зниження тарифів на ЖКП. "Разом ми зможемо забезпечити людям юридичну, методологічну, експертну підтримку – будь-яку. Вирішимо проблеми, породжені тарифним свавіллям (якість послуг, борги по ЖКГ, рейдерські атаки колекторських служб та ін.); допоможемо в створенні ОСББ та в інших важливих питаннях. Не допустимо, аби хоч одна людина постраждала від тарифного беззаконня", – говориться в повідомленні.

Хто ж виступає організатором цього антиурядового проекту? Власне, ця людина й не ховається. Звуть її – Максим Юрійович Гольдарб – надзвичайно одіозна особистість, яка до того ж підозрюється у серйозній корупції. Тут треба навести невеличку біографічну довідку. Гольдарб народився на Росії, навчався у Донецьку, після чого протягом десяти років працював там у прокуратурі.

Коли ж "донецькі" на чолі з Януковичем захопили Київ, то Гольдарб очолив Деснянську районну прокуратуру Києва. Втім, найцікавіше сталося, коли його назначили директором Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України. Так, Голдарба називали правою рукою колишнього міністра оборони, громадянина Росії Павла Лебедєва, за часи керівництва якого армія прийшла в стан повної небоєздатності. У ЗМІ писали, що Гольдарб контролював закупівлі неякісних бронежилетів та взуття для військових під час АТО, а до цього займався схемами з купівлею ліків для потреб Збройних сил у 2013 році, в результаті чого держава втратила 2,8 мільйона гривень.Цікаво, що з такими-то звитягами на чиновницькій ниві Гольдарб вирішив спробувати зайнятися політикою. На місцевих виборах до Київради Гольдарб опинився у попередніх списках "Батьківщини". Звідки взялися зв’язки у російсько-донецького екс-чиновника? Все дуже просто: Гольдарб – помічник народного депутата від "Батьківщини" Олександри Кужель у цьому та минулому скликаннях. До речі, ця історія багато про що говорить і про зв’язки пані Кужель, якій можна згадати історію стосунків з ще одним "донецьким" - рейдером та бізнесменом Владиславом Дрегером, якого у ЗМІ називали одним з бізнес-партнерів ватажків "ДНР".

Втім, повернемося до Гольдарба. Все було добре, поки його як потенційного кандидата від «Батьківщини» не помітила журналістська спільнота, здійнявши серйозний шум. В результаті, Гольдарба швиденько викинули зі списків. Втім, політик-невдаха не пропав, вирішивши стати експертом. Він почав потрапляти в ефіри телеканалів "112", "NewsOne" і навіть "ICTV", куди його запрошує Павло Казарін – журналіст, який багато років пропрацював на Росії, син екс-заступника голови Севастопольської держадміністрації Володимира Казаріна, який усіляко виступав за російську мову, встановлення в Севастополі пам’ятника російській імператриці Катерині ІІ тощо.

Тепер Голдарб зайнявся нібито безпрограшною темою – боротьбою з тарифами. Втім, спостерігаючи за задумом створити величезну антитарифну сітку, не полишають підозри, чи не стоять за цією історією наші північно-східні сусіди, яким було б дуже вигідно влаштувати антитарифний сепаратистський рух, який би якомога сильніше вдарив по владі та енергетичній безпеці України.

Джерело: www.depo.ua

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-09-16 Раздел: Блог-пост