Меню

Напруження зростає: Захарова заявила про неприпустимість "зміни режиму" в Сирії, інакше...

За словами Марії Захарової, відмова Вашингтона від укладених з російською стороною домовленостей щодо Сирії стане «зеленим світлом» для терористів, а пряма агресія «призведе до страшних тектонічних зсувів» на Близькому Сході.

«Зміна режиму або удар по режиму призведе до того, що буде не просто вакуум влади, політичний вакуум, - він моментально заповниться« помірними »- а насправді ніякими не помірними санкціями, а терористами всіх мастей, з якими неможливо буде щось зробити », - заявила представник МЗС РФ.

Так само вона додала, що далі ситуація посилиться і піде за іракським сценарієм, коли армія Іраку стала основою «Ісламської держави».

Держсекретар США Джон Керрі заявив у четвер, що Вашингтон знаходиться на межі того, щоб припинити обговорення з Москвою сирійське врегулювання.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков висловив жаль у зв'язку з «досить неконструктивною характером» риторики США і підкреслив, що Москва як і раніше зацікавлена в спільній роботі.

З 19 вересня в Сирії закінчився термін режиму припинення вогню. Росія відзначала, що він виконувався лише урядовими військами, в той час як опозиція і терористичні організації використовували його для перегрупування сил. При цьому в Москві підкреслюють, що США досі не провели розмежування опозиції від терористів.

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-10-04 Раздел: Блог-пост