Меню

Ставлення українців до візового режиму з Росією - інфографіка

Західні регіони України найбільш активно підтримують введення візового режиму з Російською Федерацією, тоді як східні региони України виступають проти. Але ситуація неоднозначна

За даними Центру Разумкова, в цілому за ідею введення віз із Росією проголосували 52,7% респондентів.

Що стосується інших регіонів, то там така ідея значно менш популярна. Наприклад, в центральній частині країни прихильників такого кроку всього 29,8%, на півдні та сході - по 13,4%. Цікаво, що в окремо взятих контрольованих українською владою районах Донецької і Луганської областей за введення візового режиму з РФ виступили 24,5% опитаних.

Ще меншою популярністю всюди, крім заходу України, користується ідея повного розриву дипломатичних відносин Києва і Москви. Жителі Західної України підтримують її навіть більше, ніж візовий режим, чого не скажеш про решту країни: в центрі позитивно висловилися про цю ініціативу 27,8% респондентів, на сході - 12,4%, на півдні - 7,9%, на підконтрольній уряду частини Донбасу - 6,6%.

Нагадаємо, що Блок Петра Порошенка відмовився від ідеї введення візового режиму з Російською Федерацією, мотивуючи це необхідністю захисту прав українців, які знаходяться на території РФ.

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-10-08 Раздел: Блог-пост