Меню

В Україні запускається онлайн-проект з куплі-продажу землі

В середу, 12 жовтня, в Україні в пілотному режимі введена нова електронна послуга онлайн-реєстрації земельної ділянки, - повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

«12 жовтня 2016 року в Україні введена нова електронна послуга онлайн-реєстрації земельної ділянки. До кінця року електронна послуга буде доступна в пілотному режимі для Києва і Чернігівської області, а з 1 січня 2017 року запрацює по всій Україні », - поінформували в міністерстві.

Як уточнюється в повідомленні, ініціатива реалізується Держагентством з питань електронного урядування спільно із зацікавленими органами - Мінагрополітики, Госгеокадастром і за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні. У Мінрегіоні також нагадали, що сьогодні реєстрація земельної ділянки є однією з найбільш важливих і одночасно складних адмінпослуг. Щорічно українці реєструють понад 500 тис. земельних ділянок. Завдяки впровадженню електронної послуги стартує принципово новий рівень якості обслуговування фізичних та юридичних осіб. Сьогодні реєстрація відбувається в два візити до державних органів, а введення цієї послуги дає можливість виключити перший візит і залишиться лише необхідність отримати документи після реєстрації земельної ділянки, - сказано в повідомленні.

«Онлайн інструменти надають можливості для вдосконалення системи державного управління, задоволення потреб та очікувань громадян, що є ключовим для забезпечення стабільного розвитку країни. Ми готові підтримувати ініціативи, які спрощують взаємодію громадян і уряду і мінімізують корупцію », - заявив координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба.

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-10-12 Раздел: Блог-пост