Меню

Послання Путіна: "чорні мітки" Кремля

Щорічне послання російського президента - це такий собі політичний аналог табло на хокейному матчі. На цьому "табло" - той самий рахунок, який і показує, хто виграв, а хто програв в апаратній боротьбі, і в чию користь склався пасьянс політичних альянсів. Саме в цьому ключі можна провести аналіз того, кому президент відправив "чорну мітку".

Одержувачі "чорних міток":

1. Банківський сектор. Три чітких посилу від президента для банків: - Вам дали гроші, а ви їх зажерли і не хочете вкладатися в економіку. (Це дуже поганий сигнал для банкірів) - ЦБ правильно робить що чистить банківський сектор (підтекст: чистки будуть ще більш активними, бо банки, які зажерли гроші (див. Вище) економіці не потрібні + - Західні зразки стимулювання банківського сектора не можна копіювати в Росії (про що мріють багато в форматі "дайте банкам грошей (або доступ до рублевому верстата) і тут економіка як попре!"). А копіювати не можна тому що (знову ж див. Вище) ті гроші, які банки вже отримали, вони не вклали в економіку.

2. Частина силових структур

Путін нагадав, що сфера діяльності силовиків - це все-таки боротьба з корупцією, а не шоу-бізнес. Окремо відзначив рейдерів в погонах.

3. Політичні клоуни і псевдопатріоти.

Політичним клоунів (вічно ображеним запретітелі) дісталося за спроби заткнути опонентам рот і за епідемію "скривджених активістів". Окремо Путін обложив тих, кому дуже хочеться офіційної державної ідеології (тобто ідіотів, яких нічому не навчив досвід казенного патріотизму з державницького минулого) . Пряма мова кремлівського диктатора: "Неприпустимо тягти розколи, злобу, образи і жорстокість минулого в наше сьогоднішнє життя, в своїх політичних і інших інтересах спекулювати на трагедії, які торкнулися практично кожної сім'ї в Росії, по який бік барикад не опинилися тоді наші предки. Давайте пам'ятатимемо: ми єдиний народ, ми один народ, і Росія у нас одна. " 
Добавил: Alter Idea Дата: 2016-12-02 Раздел: Блог-пост