Меню

Ляшко підігрує Опозиційному блоку - політолог

"Опозиційний блок" захищає за допомогою лідера Радикальної партії Олега Ляшка запорізькі органи влади перед місцевими виборами

Про це в ефірі Еспресо.TV  заявив політолог Віктор Небоженко.

"Сьогодні Ляшко зіграв на руку "Опозиційному блоку", - заявив він і додав: "Звісно, що сьогодні у багатьох містах є свої конфлікти, тому що люди не бачили продовження Майдану. Пам'ятаєте, як почалася "сміттєва люстрація", це не дай боже змінило б всю бюрократію України, але влада досить вдало це "згорнула". Повністю "захлинувся" Закон про люстрацію. Все залишилося на своїх місцях. Тому, де тонко – там і рветься". 

За його словами, "якщо б не було Ляшка у Запоріжжі, багато чого було б складніше, але зрозуміло, що "Опозиційний блок" захищає за допомогою Ляшка місцеві органи влади перед місцевими виборами".

Політолог також вважає, що наразі відбувається "укорінення людей, які прорвалися у владу від електорату східної України". 

"Йде укорінення вже на місцеві вибори, і Ляшко для них робить цю брудну справу", - наголосив Віктор Небоженко.

Нагадаємо, сьогодні  мер Запоріжжя Олександр Сін під тиском мітингуючих написав заявку про дідставку.

Зранку під стінами Запорізької міськради на мітинг зібралися активісти, які вимагають відставки мера, і міліція. Згодом там з'явилися лідер Радикальної партії Олег Ляшко і народний депутат Ігор Мосейчук. 

Добавил: Alter Idea Дата: 2014-12-11 Раздел: Блог-пост