Меню

Київенерго висунув ультиматум киянам. Офіційна позиція

Цього вівторка близько 10-ї години ранку на один з центрів обслуговування КИЇВЕНЕРГО було здійснено хуліганський напад. Кілька десятків агресивних парубків в балаклавах із димовими шашками увірвалися до приміщення центру обслуговування на вул.Тимошенко в Києві.

Майже годину вони тероризували співробітників компанії, лунали образи та погрози фізичною розправою. Після себе нападники залишили зіпсований політичними гаслами фасад приміщення центру обслуговування та ультиматум з вимогою знизити тарифи на опалення в Києві й перерахувати його вартість за поточний опалювальний сезон.
КИЇВЕНЕРГО розцінює факт нападу на центр обслуговування клієнтів як вандалізм та політичну провокацію, неприпустиму у цивілізованому суспільстві.
ультиматум київенерго
Ми закликаємо усі політичні партії утримуватися від маніпуляцій та неконтрольованого прояву політичних амбіцій. Такі радикальні спроби вирішення болючих для суспільства проблем – пряма загроза безпеці, життю та здоров’ю людей. Як клієнтів компанії, так і її персоналу. Саме тому ми звертаємо увагу правоохоронців на необхідність більш дієвого забезпечення правопорядку і захисту громадян у таких випадках, а також вимагаємо розслідування інциденту, що стався у вівторок.
Звертаємось до усіх причетних до організації нападу та широкої громадськості: КИЇВЕНЕРГО відкрите до конструктивного діалогу. Відповіді на усі питання можна отримати цивілізованим шляхом. І компанія, і міська влада ретельно опрацьовують усі скарги киян. Спеціально створені комісії при владі та в нашій компанії в робочому порядку інспектують кожний будинок, від мешканців якого надійшла скарга на великі рахунки чи неякісне опалення.
київенерго ультиматум
Якщо факти некоректних нарахувань чи проблем у будинковій системі теплопостачання підтверджуються, теплопостачальник перераховує вартість опалення. Про найбільш резонансні випадки ми активно інформуємо громадськість та ЗМІ (наприклад,
  • інспекції будинків на вул. Кирилівській, 15 https://www.facebook.com/kyivenergo...,
  • вул. Маршала Тимошенка, 29а https://www.facebook.com/kyivenergo..., пров. Геофізиків, 1 та
  • вул. Харченка, 12 https://www.facebook.com/kyivenergo...,
  • вул. Верхній Вал, 40 https://www.facebook.com/kyivenergo... та ін.).
Кожна ідентифікована проблема системно відпрацьовується і вирішується. За результатами цієї роботи кияни отримують перерахунок.
Проконсультуватися стосовно нарахувань за опалення наші клієнти можуть за телефоном контакт-центру КИЇВЕНЕРГО 1588 чи в Центрах обслуговування. Заявки на перевірку нарахувань та долучення до зняття показань будинкових лічильників тепла наші клієнти можуть залишити у міському контакт-центрі з питань ЖКГ 1557.
Ми ще раз закликаємо усі політичні сили утримуватися від маніпуляцій болючими суспільними проблемами. Не перекладати відповідальність на енергетику. Адже вона не формує самостійно тарифи на тепло та електроенергію – їх затверджує держава. Насамперед у цей непростий для нашої країни час дбати потрібно про створення передумов економічного розвитку держави та вирішення гострих соціальних питань. Сподіваємось на розуміння та недопущення подібних інцидентів в майбутньому.
Добавил: Alter Idea Дата: 2017-02-12 Раздел: Блог-пост
в начало