Меню

Закриття аеропоортів: заради безпеки чи отримання допоиоги від НАТО?

У соцмережах шириться інформація, що причиною закриття авіапростору над кількома обласними центрами України напередодні стало приземлення літаків НАТО. "В АЕРОПОРТУ ЗАПОРІЖЖЯ ПРИЗЕМЛИЛИСЯ ЧОТИРИ ТРАНСПОРТНІ ЛІТАКИ НАТО, ЙДЕ РОЗВАНТАЖЕННЯ. 

Прояснилася ситуація з закриттям аеропортів Запоріжжя, Дніпропетровська і Харкова. 13 грудня 2014 року о 23:30 в аеропорту Запоріжжя приземлилися два транспортні літаки з США.

Через дві години - сіли ще два "Геркулеса". Ведеться їх розвантаження. За інформацією від джерела, вантаж знаходиться в ящиках. Нагадаємо, що периметр запорізького аеропорту посилили оборонними вежами. Цю термінову роботу почали наприкінці листопада і лише днями закінчили", - написано у Фейсбук групи "Світовий клуб киян".

"Судячи з того, що відбувається в США не мають наміру чекати, коли Сенат затвердить військову допомогу Україні і почали форсувати доозброєння української армії. Воєнні експерти стверджують, що необхідно очікувати і нових військових фахівців(радників).", - додали "кияни". 

Джерело: fakty.ictv.ua

Добавил: Alter Idea Дата: 2014-12-15 Раздел: Блог-пост