Меню

Полторак: Мінські угоди - це єдина альтернатива в боротьбі з Росією

В інтерв'ю DW у вівторок міністр оборони України Степан Полторак підкреслив, що його переговори з міністром оборони ФРН Урсулою фон дер Лайен зосереджені на шляху «практично рівніої» співпраці між двома країнами. Рівень співробітництва до того ж може бути збільшений.

Степан Полторак alter idea

Видання нагадує, що в Україні вже три роки відбувається військовий конфлікт з Росією, яка намагається контролювати Донбас. Ряд союзників України, в тому числі Німеччина і НАТО, випробували різні дипломатичні зусилля з припинення конфлікту. Але всі зусилля виявилися марними. Європі необхідно прийняти це як факт міжнародної політики, щоб діяти відпопідним чином.

Разом із тим, нагадує видання, слід не забувати про Мінську угоду, - угоду, що діяла між сепаратистами і Україною протягом двох років, - завдяки чому повномасштабні військові дії припинилися.

У той час війна все ще спалахує, і обидві сторони (неясно, мається на увазі Україна та сепаратисти або Україна та Росія – Alter Idea) все далекі від політичного врегулювання конфлікту.

Незважаючи на безліч перезапусків Мінської угоди, Полторак длдав, що Мінськ «є єдиною альтернативою в боротьбі з Росією».

Добавил: Alter Idea Дата: 2017-05-18 Раздел: Блог-пост