Меню

Україна завершила геополітичний розворот - думка

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Facebook пише про те, що безвіз і Угода про асоціацію - це кінець старої євроінтеграції. Якою буде нова євроінтеграція України ми дізнаємося восени з послання президента Порошенко до Верховної Ради. Це буде новий етап, нові цілі та нова стратегія.

Дмитро Кулеба

За словами експерта, геополітичний розворот України остаточно завершено. Покоління, якому випало жити в цей час і рухати Україну в Європу, може бути досить собою. Так, ми заплатили і платимо страшну ціну за цей розворот, але це наш шлях і він має свою ціну.

«Цей розворот не є незворотнім. Потрібно працювати далі і працювати багато, щоб гарантувати незворотність руху і щоб все нарешті було добре », - написав Дмитро Кулеба.

Він додає, що мало, щоб історія творилася на наших очах. Ми самі повинні творити історію. Сьогодні можна щиро сказати слова подяки всім, хто знаходиться при владі, бізнесі та громадському секторі, хто рухав і рухає України в Європу, також потрібно згадати всіх тих, хто загинув за те, щоб цей день настав. Вони і наші діти - це кращі стимули працювати далі.

Добавил: Alter Idea Дата: 2017-05-31 Раздел: Блог-пост