Меню

Скуті одним ланцюгом

Ветеран АТО Євген Шевченко опублікував відео, де міністр МВС Аваков та Президент України Петро Порошенко офіційно нагородили бойовика ДНР Юрія Голубана орденом «за заслуги 3 ступеня».

Юрій Голубан alter idea

Євген Шевченко пише на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook:

"9 травня 2014 року — у цей день у Донецьку відбувся бій: проросійські бойовики атакували санаторій «Шахтарські зорі», який був місцем дислокації 120 військовослужбовців Національної гвардії України.

І це ще одне відео, на якому є полковник Голубан — по таймінгу 1:08 та 1:46. У тому ж самому наряді: чорний екіп СБУ, ті самі кросівки й балаклава, яка спочатку одягнута на усе обличчя, а пізніше за його звичкою — лише по носу.

Пане Аваков, ви сьогодні заявили, що усі ці роліки — це монтаж, але ж які завзяті та завбачливі в нас вороги! Вони три роки потому «змонтували» це відео із вашим «героєм», залили на ютюб у день «монтажу», і оце тепер ви тут усім українцям розповідаєте, шо то усе монтаж??? А не пішли би ви лісом, пане Міністр, доки вас не пристрелили як скажену собаку, разом із вашим Голубаном. Без усякого там монтажу".

Аваков стверджує про монтаж. За його словами, це відео розповсюджують "терористи" та "агенти Кремля" Єгор Соболєв та Семен Семенченко.

Добавил: Alter Idea Дата: 2017-05-31 Раздел: Блог-пост