Меню

В НАТО обережно прокоментували можливість приєднання України до Альянсу

У керівництві Північноатлантичного альянсу прокоментували бажання України вступити в НАТО, передає «Інтерфакс-Україна», посилаючись на директора центру інформації і документації НАТО Барбару Маронкову.

НАТО - безпека для України

Так, під час прес-конференції в п'ятницю в Києві, коментуючи відповідне рішення українського парламенту і в загальному шанси України на членство в НАТО, Маронкова сказала:

«У той час, коли мова йде про рішення, прийняте Верховною Радою щодо змін і доповнень до орієнтирів української зовнішньої політики, що включають членство України в НАТО, ми були проінформовані про це рішення. У той же час Північноатлантичний альянс ще не отримував офіційної заявки про вступ до НАТО».

Більше того, вона підкреслила, що в даний момент триває реалізація рішення Варшавського саміту Північноатлантичного альянсу про концентрацію на процес реформування сектора оборони і впровадження Стратегічного бюлетеня оборони 2020 як на пріоритетному напрямку для України і НАТО. Маронкова додала:

«Це наш пріоритет в роботі. А коли мова починає йти про майбутній розвиток, звичайно, нам необхідно побачити і прийняти рішення».
Добавил: Alter Idea Дата: 2017-06-09 Раздел: Блог-пост