Меню

Ердоган вважає, що міжнародне товариство хоче вбити Катар

Міжнародна ізоляція Катару нагадує срату. Таку думку висловив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган. Ердоган про Катар alter idea
«В Катарі здійснюється дуже серйозна помилка. Ізоляція народу в усіх сферах є негуманною і суперечить ісламським цінностям. Це схоже на те, якби щодо Катару було прийнято рішення про накладення страти», - заявив Ердоган.
На його переконання, звинувачення Катару в підтримці тероризму не відповідають дійсності.
Катар разом з Туреччиною зайняв найбільш рішуча позицію в протидії терористичній організації Ісламська держава. Віктимізація Катару внаслідок наклепницьких кампаній не служить ніякій мет », - зазначив президент.
Як відомо, вже дев'ять країн розірвали дипломатичні відносини з Катаром. Про таке рішення заявили Бахрейн, Саудівська Аравія, Єгипет і Об'єднані Арабські Емірати. Пізніше до них приєдналися Ємен, Мальдівські острови, влади східної частини Лівії, Мавританії і острівна держава Маврикій. Крім цього, уряд Йорданії вирішив знизити рівень свого дипломатичного представництва в Катарі. Саудівська Аравія також відкликала ліцензію національного катарського авіаперевізника Qatar Airways. Крім цього, Ер-Ріяд закрив свою сухопутний кордон з Катаром, що викликало паніку на тлі браку продовольства. Основна претензія цих країн - підтримка катарською владою ісламських терористів, проти яких бореться коаліція держав під керівництвом США. Окремі країни розірвали і економічні відносини з Катаром.
Добавил: Alter Idea Дата: 2017-06-14 Раздел: Блог-пост