Меню

Росія: газові камери для політзеків

У 33 відділенні поліції Московського району Петербурга 12 червня був застосований перцевий газ, передає «Росбалт» повідомлення прес-служби ГУ МВС по Петербургу і Ленінградській області. затримані в Пітері Офіційно стверджується, що у відділенні №33, де знаходилися затримані на Марсовому полі опозиціонери, близько 19:30 за дрібне хуліганство був доставлений 37-річний чоловік. Його помістили одного в камеру для адміністративно-затриманих, а коли через 15 хвилин він «став вести себе неадекватно і намагався нанести собі ушкодження», співробітники поліції застосували перцевий газ. Силовики наполягають, що після цього затриманих активістів перепровадили в зал нарад. Одна із затриманих викликала «швидку», проте лікарі в госпіталізації їй відмовили; інших медичною допомогою і скарг не надходило, стверджують в прес-службі МВС. Раніше затримані активісти розповіли, що поліцейські розпорошили газ, який розповсюдився і в інші камери.
«Спочатку ми це не відчули, але хвилин через двадцять дійшло через вентиляцію, і справа, де були дівчата, і зліва від буйного, де були ми. У підсумку нас в камері було чоловік 11, і був [серед нас] один астматик. Тобто йому було найгірше, він мало не втрачав свідомість, мені теж було дуже погано, все боліло, дихати неможливо. Далі, єдине, по пляшці води, я сорочку облив, хоч якось було легше дихати, але це було марно. Кричали, намагалися сказати, щоб нам "швидку" викликали, вони мовчали, посміхалися, говорили, що скоро все пройде. Коли [ми] сказали, що є астматик, [потрібні] якісь ліки з аптеки, [нам] сказали, що все пройде, нічого страшного », - повідомив "ОВС-Інфо" один із затриманих.
Пітер політзеки За словами активіста, коли затримані стали задихатися, поліцейські відмовилися викликати лікарів і не реагували на прохання про допомогу. Медиків вдалося викликати одному із затриманих, який зміг пронести в камеру мобільний телефон. Після чого всіх затриманих відправили в карцер, де тримали у холодній воді та під електричним струмом.
Добавил: Alter Idea Дата: 2017-06-20 Раздел: Блог-пост