Меню

Балога про реінтеграцію Донбаса: влада втратила 2 роки

Рішення про реінтеграцію Донбасу треба було приймати раніше, зараз його приймуть в США або в країнах Західної Європи. Таку думку висловив позафракційний нардеп Віктор Балога в коментарі "112 Україна".

Віктор Балога Alter Idea

"Будь-яке внесення в зал будь-яких законопроектів по Донбасу з точки зору реінтеграції або якихось інших рухів втратило сенс з однієї причини - ми втратили час. Нам потрібно було працювати рік-два назад. Зараз рішення будуть прийматися, на жаль, не в залі ВРУ , а на полях західних столиць або в Вашингтоні. Швидше за все, ми побачимо початок цього процесу після оголошення прес-релізу Білим домом на основі зустрічі Трампа і Порошенко ", - сказав Віктор Балога.

Нагадаємо, зараз активно обговорюється створення законопроекту з робочою назвою "Особливості державної політики відновлення державного суверенітету на Донбасі", який в пресі називають "Про реінтеграції Донбасу". За словами представника президента в ВР Ірини Луценко, документ визначить статус військових дій і передбачить, як жителі окупованих територій зможуть отримувати ряд документів.

Йдеться також про створення Єдиного центру - так званого штабу, підпорядкованого Президенту України. Туди повинні увійти ВГА, Міністерство з реінтеграції Донбасу, яким планують надати додаткові повноваження.

Добавил: Alter Idea Дата: 2017-06-20 Раздел: Блог-пост