Меню

IBM пропонує перебудувати страховий бізнес на основі блокчейн-технологій

Американська міжнародна група (AIG), IBM та Standard Chartered Bank успішно реалізували пілотування першого багатонаціонального страхового полісу на основі blockchain-технології. blockvhain business alter idea Запропоноване рішення блокчейнів створює новий рівень довіри та прозорості в процесі андеррайтингу, завдяки чому AIG та Standard Chartered отримали можливість більш ефективного надати послуги з транснаціонального страхування. Координація управління та одночасно розміщення декількох страхових полісів у різних країнах досі вважалося дуже складним бізнесом. Пілотне рішення було зпроектовано компанією IBM і базується на Hyperledger Fabric – блокчейн-структурі одного з проектів Hyperledger, що розміщувався Фундацією Linux. Працюючи разом, AIG, Standard Chartered та IBM перетворили контрольовані стандарти у Великобританії, США, Сінгапурі та Кенії в "розумний контракт", який забезпечує спільне представлення даних договорів та документації в режимі реального часу. Такий підхід забезпечує видимість отриманих даних, а також автоматичні сповіщення учасникам мережі про проведення платежів. Пілот також демонструє можливість включення третіх сторін до мережі, таких, як брокери, аудитори та інші зацікавлені сторони, надаючи їм права індивідуального перегляду даних та документів щодо контрактів та платежів.

Роб Шімек, генеральний директор: комерційний директор AIG, каже:

«Наш пілот доводить, що блокчейн має важливу роль у майбутньому страхуваннія. Будь-яка технологія, що включаючає блокчейн-елементи, може збільшити довіру та прозорість для промисловості. Вплив «розумного контракту» на бізнес має бути повністю вивчений. Ми з радістю доставляємо інновації, які важливі для наших клієнтів, і разом розробляємо основні компоненти цієї нової технології».
Перевага запропонованої блокчейн-технології полягає в тому, що жодна зі сторін не може змінювати, видаляти або навіть додавати будь-які записи без консенсусу з боку інших користувачів мережі. Високий рівень прозорості допомагає зменшити вірогідність виникнення підробок та помилок, а також потребу сторін контактувати друг з другом, щоб переглянути умови Договору та Дані про платежі

Емілі Дженнер, керівник страхового операційного ризику Standard Chartered, стверджує:

"Як глобальний банк, ми повинні забезпечувати послідовні, надійні фінансові операції - це як частина нашого бізнесу. Надаючи послугу, ми одночасно і клієнти, і бізнесмени. Створюючи процес, за допомогою якого ми можемо організувати багатонаціональні контракти на страхування, ми гарантуємо не тільки безпеку трансакцій, але й упевненість у контрактних зобов’язаннях відраз у декількох точок бізнесу».

Коментує Марі Вейк, Голова IBM Blockchain:

«Існує величезна можливість застосовувати блокчейн-технологій для перебудови всієї страхової галузі. Завдяки вирішенню деяких найбільш серйозних проблем, що кидають виклик промисловості, blockchain справді може мати величезний вплив і навіть призвести до нових бізнес-моделей».
Добавил: Alter Idea Дата: 2017-06-20 Раздел: Наука и технологии