Меню

"Нормандська четвірка" зустрінеться напередодні самміту G20 - Макрон

Політика, 22 червня. - Еммануель Макрон заявив про те, що напередодні саміту «Великої двадцятки», який пройде в липні в Німеччині, також відбудеться і зустріч «нормандської» четвірки - президент Франції проведе переговори з Петром Порошенко, Ангелою Меркель і Володимиром Путіним. нормандська четвірка В ході переговорів буде порушено тему врегулювання ситуації на сході України. Макрон сподівається, що «нормандські» перемовини відбудуться незадовго до відкриття саміту «Великої двадцятки». Крім цього, Макрон підкреслив, що поки він не може дати власну оцінку тому, що відбувається на Донбасі, проте в той же час президент вважає, що, якщо мова йде про збройний конфлікт, то його обов'язком є ​​захист всієї Європи, а також її союзників .
«Ми не збираємося відступати ні на дюйм», заявивМакрон. Нагадаємо, що раніше Павло Клімкін, глава українського МЗС, повідомляв про серйозні і несподівані зміни в «нормандському» форматі.
Крім того, українська сторона сподівається, що після офіційного візиту Петра Порошенко до США буде вирішено питання енергетичної безпеки України та надання Києву летальної зброї. Зокрема, мова йде про поставки американського скрапленого газу та протитанкової зброї.
Добавил: Alter Idea Дата: 2017-06-22 Раздел: Блог-пост