Меню

Росія готує удар з Придністров'я?

Росія почала оснащувати свої підрозділи в Придністров'ї новітніми зразками озброєння і розглядає невизнану республіку як місце оперативного розгортання наступальної угруповання в південно-західному напрямку.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО, депутат від БПП Ірина Фриз.

Так, вона опублікувала фото з Придністров'я, на яких можна побачити екіпіровку військовослужбовців оперативної групи російських військ.

"Поруч з ним стоп-кадри з відеосюжету телеканалу "Росія 1", на якому точно така ж екіпіровка у бійців російських СЗГ в Сирії і ФСБ на навчаннях "Абордаж" в окупованому Криму. Таке оснащення ставиться на озброєння в Росії тільки у спецпідрозділу", - пояснила Фриз.

За її словами, з цього приводу виникає питання, навіщо Росії без попередження Молдови перекидати новітні зразки озброєння та засобів індивідуального захисту на цю територію. Адже там останні бойові дії відбувалися чверть століття тому.

"Сьогодні у нас є обгрунтовані сумніви в тому, що офіційна структура і штатне озброєння російських військ в ПМР відповідає реаліям. Відповідь очевидна: Росія розглядає ПМР як територію оперативного розгортання наступального угруповання в південно-західному напрямку",- підкреслила Фриз.

Добавил: Alter Idea Дата: 2017-07-07 Раздел: Блог-пост