Меню

Росія навчить Ірак парламентаризму

Росія зацікавлена ​​в активізації співпраці з Іраком у політичній, економічній, гуманітарній та інших сферах, а також готова надати допомогу у формуванні верхньої палати парламенту цієї країни. Про це повідомила в понеділок журналістам спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко за підсумками зустрічі з віце-президентом Іраку, головою коаліції "Держава закону" в парламенті Іраку Нурі аль-Малікі. Матвієнко alter idea Матвієнко відзначила, що Росія зі свого боку зацікавлена ​​в розширенні "як політичного діалогу, так і співпраці в найрізноманітніших сферах".
"У нас відбулася змістовна розмова, ми домовилися на тому, що ми готові, виходячи зі свого досвіду, посприяти Іраку у формуванні верхньої палати парламенту. Зараз цей процес обговорюється в Іраку. Якщо таке рішення буде прийнято, ми готові поділитися всім своїм досвідом і допомогти на стадії формування такої палати в організаційному, методичному плані, плані законотворчої діяльності ", - сказала Матвієнко.
Вона також повідомила, що в ході зустрічі було висловлено спільне розуміння з приводу активізації торгово-економічного співробітництва, взаємодії в гуманітарній, нафтогазовій сфері і в інших областях. "Тут також важлива роль парламенту щодо підтримки цих напрямків співпраці", - уклала Матвієнко.
"Росія підтримує боротьбу іракського народу з терористами. Ми готові підтримувати Ірак у цьому, надавати необхідне сприяння. Ми і далі готові об'єднувати зусилля в боротьбі з цим міжнародним злом", - уклала Матвієнко
Добавил: Alter Idea Дата: 2017-07-24 Раздел: Блог-пост