Меню

Окупанти б'ють по тилах українських військ

Вогонь здійснюється російсько-терористичними військами з заборонених Мінськими угодами 120-мм мінометів. Авдеевка 09082017 alter idea Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи «Інформаційне опір» (ІС), народний депутат Дмитро Тимчук.
«Протягом останньої доби в ході обстрілів передових позицій ВСУ на ділянці Ясинівський провулок (Авдіївка) - південний край вулиці Соборній (Царське полювання) - позиція Алмаз - повітряний ствол шахти Путилівська (шахта «Бутівка») окупанти під час обстрілів з 82-мм мінометів неодноразово застосували і 120-мм міномети», - написав нардеп.
За його словами, для обстрілів використовувалися не менше трьох 120-мм мінометів, розташованих на рознесених вогневих позиціях. Вогневі удари наносилися по різним позиціям і об'єктам як безпосередньо на передньому краї, так і в тактичному тилу українських військ, на видаленні до 1,5 км від переднього краю. Такі ж міномети окупанти застосовували для обстрілів сил АТО і в районі Бахмутської траси.
«З лісистої балки по західній та північно-західній околицях н.п. Донецький, підрозділи зі складу «2-го АК ЛНР» з двох 120-мм мінометів обстрілювали позиції ВСУ в районі блокпоста №29 і на південь від Новотошковки», - зазначив Тимчук. «В основному міни лягали на південь від Бахмутськой траси», - уточнив він.
Раніше в на околицях Горлівки були знищені кілька мінометних розрахунків окупантів разом з 120-мм мінометами, які регулярно обстрілювали позиції сил АТО.
Добавил: Alter Idea Дата: 2017-08-09 Раздел: Блог-пост