Меню

В Росії заговорили про "цінність суверенітету" інших країн

Президент Росії Владімір Путін постійно говорить про необхідність посилення савернітету інших держав, нагадує прес-секретар РФ Дмитро Пєсков. Про це повідомдяють РИА Новости.

Представник Кремля прокоментував заяву президента США Дональда Трампа про готовність "повністю знищити" Північну Корею.

«Цінність і безальтернативність у сучасному світі суверенітету для кожної держави Владімір Путін акцентує постійно і послідовно», - зазначив Пєсков.

Він також додав, що не так багато країн у сучасному світі можуть дозволити собі бути справжніми союзанними. «Росія відноситься до такого числа країн», - заявив прес-секретар.

Днем раніше американський президент, виступаючи з трибуни Генеральної Асамблеї ООН, заявив, що Вашингтону не залишається нічого іншого, крім як знищити КНДР, якщо ця країна буде загрожувати Сполученим Штатам та їх союзникам.

17 вересня постійний представник США в ООН Ніккі Хейлі заявила, що Америка може напасти на Північну Корею, якщо Пхеньян "продовжить свою безрозсудливу поведінку".

8 серпня КНДР погрозила "фізичними діями" у відповідь на прийняття Радою Безпеки ООН нових "антикорейських" санкцій. Після цього глава Пентагона Джеймс Меттіс заговорив про вірогідність знищення північно-корейського комуністичного режиму.

Добавил: Alter Idea Дата: 2017-09-20 Раздел: Блог-пост