Меню

Ukrainian Fashion Week: що будемо носити восени-зимою 2018-2019 років

Готуй сани з літа, а свій гардероб на сезон вперед! Поки ви мрієте про примірці весняних і літніх нарядів, дизайнери пропонують зазирнути ще далі і оцінити тренди осінь-зима 2018/2019. Модниці, затамувавши подих, намагаються вгадати, в яких же образах вийдуть на подіум моделі. Про це стане відомо вже в перший тиждень лютого на Ukrainian Fashion Week.

UFW в Киеве alter idea

Протягом декількох днів свої колекції презентують понад 50-ти вітчизняних дизайнерів. Спеціально для модного тижня були ретельно відібрані кращі бренди. Крім того, очікуються експерименти з новими форматами і поява раніше невідомих імен.

Бренди на подіумі

Традиційно Fashion Week по-українськи відкриється показом Лілії Пустовіт. У програмі 42-го сезону вітчизняної Тижня моди відсутні колекції Світлани Бевзи та Лілії Літковської. Вони представлятимуть свої колекції в Нью-Йорку і Парижі. Українським подіумом будуть красуватися моделі в нарядах брендів Ksenia Schnaider, FLOW the Label, Katerina KVIT, GOLETS, Dafna MAY, Elena BURBA. Дебютантами стануть Ліда Арфуш з власною маркою Jardin Exotique і Юлія Богдан зі своєю новинкою SIX.

UFW 2018

Піти не з порожніми руками

Приміряти, як на вас сидять наряди made in Ukraine, можна буде в спеціальному шоу-румі. Його обладнають на одному з майданчиків «Арсеналу». Одяг, взуття та аксесуари представлять 14 брендів, серед яких: Alxndr LEN / Rybalko, Feenches, Lona Prist, the Monochrome, Sneshana Nekh і MARSALA.

Чи не нарядами єдиними

Крім показів заплановані різноманітні шоу, презентації, спеціальні проекти і освітні платформи. Мета організаторів - це не тільки естетичне задоволення і мода, а й практичне застосування таланту дизайнерів. Адже модна індустрія має всі шанси влитися в українську економіку. Проблеми і перспективи експорту та імпорту одягу вітчизняного виробника будуть обговорювати в рамках круглого столу, організованого спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Це цікавий і корисний проект для тих, хто зайнятий у модній індустрії, а особливо для початківців молодих виробників

Модні інновації

Перспективним напрямком в світі моди зараз є Fashion Tech. Про інноваційні технології індустрії нарядів докладно і наочно розкажуть на лекціях. Інформація про новинки серед матеріалів і принципів пошиття одягу, а також вивчення попиту та його аналіз допоможуть правильно вибудувати ланцюжок «створення одягу -дістрібуція - покупець». На цьому майданчику планується демонстрація fashiontech-проектів і просто креативних дизайнерів.

Оволодіти продажами

Все про підводні камені продажів і історіях успіху розкажуть в рамках практичної платформи MasteringSale. Своїми історіями успіху поділяться дев'ять фахівців ритейл-індустрії. Виходячи з власного досвіду, вони освітять всіх бажаючих про B2C ринку, online- і offline-продажах, а також розробці формату Omni-channel. Поняття не маєте, що це, але хочете розвивати Fashion-бізнес? Тоді вам терміново потрібно потрапити на цей захід! До речі, якщо з якихось причин ви не зможете прийти особисто, виступи можна безкоштовно послухати на сайті Ukrainian Fashion Week.

Добавил: Alter Idea Дата: 2018-02-01 Раздел: Дресс-код