Меню

Що вивозить з Донецька Ахметов?

Блогер Вадим Шевченко на своій сторінці у соціальній мережі Facebook, повідомив, що "гуманітарний конвой" з продуктами від фонду олігарха Рината Ахметова, який направлявся до Донецька, виявився повністю порожнім.

Шевченко припускає, що під прикриттям "гумконвоя", Ахметов намагається щось вивезти з Донецька. Адже за його словами, колону супроводжували кілька машин озброєної охорони, міліція з мигалками. Обігнати не давали, а охорона виїжджала на зустрічну і перекривала смугу обгону.      

“ За пару км до блок-поста колона зупинилася і частина ментів рванула на блок-пост вирішувати питання з проїздом. Менти дозволили дати обігнати колону. Проїжджаємо повз і спостерігаємо, як один з водіїв поліз у кузов своєї фури і відкидає запону брезенту, а там таки порожньо. Починаємо дивитися на колеса машин в колоні, всі на повній підкачці, жодне колесо не прогнулося. ВСІ МАШИНИ ПОРОЖНІ !!! І їде цей гумконвой в Донецьк. Ми нарахували 40 фур", - повідомляє Вадим Шевченко.

Нагадаємо, ГПУ допитала  Рината Ахметова після появи відео сепаратистів, де згадується його ім’я, прізвище Наталі Королевської, а також Олександра Єфремова в контексті фінансування.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-01-24 Раздел: Блог-пост