Меню

Сорос: ЄС не виконує своїх обфцянок щодо України

На думку фінансиста, ЄС спочатку пообіцяв надати Україні матеріальну та фінансову допомогу, але згодом, коли конфлікт переріс у військові дії, фактично відмовився від своїх пропозицій. Україна ж, на його думку, вкрай потребує фінансової допомоги. В протилежному випадку Україні загрожує дефолт. Таку думку Сорос висловив на безековій конференції в Мюнхені.

«Європа не виконала фінансові обіцянки. Ви обіцяли допомогти і не допомогли», – дорікнув Сорос європейським лідерам, закликавши «розуміти, що Україна піддається величезній військовій і фінансовій атаці. Вона близька до колапсу».

 «Євросоюз ризикує втратити Україну, якщо не буде вжито негайних заходів». «Європа може втратити Україну, і ця втрата буде величезною. Хочу попередити, що якщо не буде вжито негайних заходів, це станеться». 

На думку состерігачів, присутніх на мюнхенській конференції, ці слова прозвучали як звинувачення.

Бізнесмен також стверджує, що економфчні санкції проти путінського режиму нічого не вирішать. Потрібні біль суттєві кроки. Санкції - це лише запобіжник неовернення до агресивної політики, а не засіб подолання російського неоімперіалізму.

 "Я 25 років тому спостерігав розпад СРСР, тоді інтегрувався Євросоюз, а Радянський Союз розвалювався. Зараз ЄС розвалюється, а Росія знову самостверджується", - зазначив бізнесмен.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-02-08 Раздел: Блог-пост