Меню

"Хамло московське": як священник УПЦ МП став відомим по всій Україні

Священник УПЦ МП Володимир Шимон осоромився в просторах інтернету відверто цинічними висловлюваннями на адресу наставника УПЦ КП Філарета, безграмотністю і неадекватністю.

Вчора народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий написав у Facebook, що мільйони українців, мирян і священників вважають, що новим наставником Української помісної православної церкви має стати Філарет.

Філарет alter idea

Допис Лозового прокоментував священник УПЦ МП Володимир Шимон. Представник Московського патріархату з явною неповагою до Філарета написав, що фотографію, яку депутат розмістив у пості, підійшла б для нагробної плити.Цинічне висловлювання Шимона прокоментував священник УПЦ КП Віталій Купчинський. Між священнослужителя розв’язалася дискусія.

На брутальність священника Московського патріархату отець Купчинський відповів: «А Ти мені не Тикай, хамло москальське! <…> І писати навчися, не соромся, архібандит!».

Далі діалог між Шимоном і його опонентами не склався. Не виключено, що священник УПЦ МП перебував у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння, оскільки з його аккаунта посипався набір неадекватних, не зв’язаних між собою слів, які навіть при детальному аналізі неможливо скласти у логічно завершенні речення.

«Та цей Шимон просто біснуватий сектант! Відкрив в інтернеті в своїх же «повідомленнях» свою вовчу шкуру. Адже «чим серце наповнене, те говорять уста». Яка ж гидота в серці цього лжесвященика, а на вигляд така овечка в білому! Ну якщо Онуфрій постійно лукавить і ображає людей, які пишуть про нього, втім як і тих, хто взагалі просто не з ним, особливо ненавидячи православних і Православ’я, то чого чекати від його адептів, таких як цей Шимон? Гнилі члени гнилого голови в гнилій структурі!» – підвів риску під висловлюваннями Шимона отець Купчинський. 

Нагадаємо, раніше Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет закликав українське суспільство до єднання в умовах ескалації російської агресії, а Росію – припинити атаки.

Добавил: Alter Idea Дата: 2018-12-12 Раздел: Блог-пост