Меню

Сенатори США вважають, що Захід "здав" Україну

Немає вибачень дотриманню проваленого режиму припинення вогню у час, коли Росія та її ставленики посилюють облогу Дебальцевого. Про це йдеться у спільній заяві сенаторів-республіканців Джона Маккейна на Ліндсі Грема.

Американські законодавці прямо звинуватили лідерів Заходу у потуранні Путіну.

“Канцлер Німеччини та президент Франції, за підтримки президента США легітимізують розчленування суверенної нації у Європі вперше за 70 років", - йдеться у заяві.

“Західні лідери заявляють, що військового рішення конфлікту в Україні немає. Путін так не думає. Він продовжує агресію, і за відсутності сильнішої підтримки  Заходом української армії, надалі ми спостерігатимемо реалізацію нав'язаного Росієювійськового вирішення в Україні, як це вже сталося на частині території Грузії та Молдови", - заявили законодавці.

Маккейн та Грем закликали негайно надати Україні збройну підтримку та накласти додаткові санкції на Росію.

"Давно пора надати Україні захисне озброєння та накласти додаткові санкції та покарання, які можуть змінити поведінку Путіна, включено із виключенням Росії з фінансової системи SWIFT.Президент Обама має зробити це негайно, а не ховатись за провальними спробами домовитись з агресором у той час, коли реальна ситуація робить будь-яку дипломатію неефективною", - закликали сенатори.

Джерело: Голос Америки
Добавил: Alter Idea Дата: 2015-02-18 Раздел: Блог-пост