Меню

Практичне використання натяжних стель Demi-Lune у Києві

Людині властиво прагнути до прекрасного і красивого, але коли справа стосується облаштування квартири, потрібно пам'ятати про практичність. Практичність це не тільки стійкість забарвлення і тривалий термін служби, а й простота наведення порядку у приміщенні. Для того щоб квартира не стала збіговиськом пилу, необхідно використовувати сучасні матеріали і види покриття.

Варіанти натяжних стель для вашого помешкання

На сьогоднішній день можна знайти велику різноманітність покриттів стель, які дозволяють оформити приміщення у будь-якому бажаному стилі, створити атмосферу будь-якої епохи. При цьому буде таку технологію досить легко прибирати. Самим практичним і зручним покриттям є натяжна стеля, яка встановлюється у будь-якому офісному і виробничому приміщенні в місті Київ. Складністю ремонту такого натяжної стелі відбивається у необхідності вирівняти всі нерівності і надати стелі ідеальну рівність. Освітлювальні прилади часто мають відкриту проводку, а натяжні стелі повністю закриють такі виступи. Натяжна стеля з гіпсокартону або з тканини приховає усі комунікації, але мінусом стане зменшення простору приміщення. Більш практичними є стелі з ПВХ плівки. Такі стелі кріпляться до стін, але знижують висоту всього на п'ять сантиметрів. Вони також приховують проводку та інші комунікації. Завдяки антистатичній обробці поверхню відштовхує пил. Що стосується осипання штукатурки, то вона не обсипається. Пошуковий запит "натяжні стелі фото" дозволить вам знайти масу варіантів, які ідеально влаштують замовника.

Переваги натяжної стелі

Ще однією перевагою натяжних стель є можливість вибору різноманітної кольорової палітри і нанесення зображення на поверхню. При оформленні приміщення у певному стилі можна прикріплювати до стелі мальовничі плафони. Важливою перевагою є безпека натяжних стель. В першу чергу необхідно відзначити те, що стеля виготовлена з матеріалів, які практично не піддаються горінню. Завдяки цьому можна не побоюватися виникнення пожежі. Якщо станеться обвал міжповерхових перекриттів, стеля здатна зупинити падіння невеликих шматків основної стелі. Гігієнічна безпека також є важливим моментом. Велика частина натяжних стель мають антисептичне просочення. Тому натяжні стелі можна встановлювати в аптеках і лікарнях та інших подібних установах. Даний вид стельового покриття має багато переваг перед своїми конкурентами. Ті, хто вибирає натяжні стелі у Києві на сайті https://www.demi-lune.com.ua/, відчують всю їх красу і перевагу.
Добавил: Alter Idea Дата: 2019-04-18 Раздел: Культпросвет