Меню

Зеленський зустрівся з мусульманською громадою України

Зустріч із Зеленським була оперативно організована після відповідного звернення муфтія, опублікованого ним у соцмережі 1 травня.
Новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з муфтіями і мусульманськими релігійними діячами України.
Як повідомив муфтій Духовного управління мусульман Саїд Ісмагілов у Facebook, зустріч із Зеленським була оперативно організована після відповідного звернення муфтія, опублікованого ним у соцмережі 1 травня.
"Володимир Зеленський дав висловитися кожному по черзі. Він сказав, що він хоче єдності України і українського суспільства, закликає всіх до примирення та консолідації і сподівається, що релігійні лідери сприятимуть цьому. Також він зазначив, що потрібно залучати іноземних інвесторів з інвестиціями в різні галузі економіки, в тому числі, і з мусульманських країн. І також зазначив, що Україні потрібен мир між віруючими різних релігій", - зазначив Ісмагілов.
Ісмагілов вказав, що у нього залишилися позитивні враження від зустрічі з новообраним президентом. "Найбільше здивувала швидкість реакції команди пана Зеленського, і надзвичайна відвертість пана Зеленського, який майже дві години спілкувався з нами і вислухав кожного з присутніх", - зазначив він.
Добавил: Alter Idea Дата: 2019-05-02 Раздел: Блог-пост