Меню

Зеленський перезапускає НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції планують реформувати. Відповідний законопроект готують в Адміністрації президента.

Президент України Володимир Зеленський наступного тижня внесе невідкладний законопроект про зміну роботи Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка, повідомляє РБК-Україна.

Рябошапка зазначив, що в АП працюють над розробкою проекту, який змінить роботу НАЗК.

"Наступного тижня ми завершимо роботу над законопроектом, який передбачатиме переформування НАЗК. На жаль, те керівництво, яке є сьогодні, не може дати результат. Тому наступного тижня законопроект буде представлений. Ми розповімо про основні положення. Президент звернеться до парламенту з проханням розглянути його невідкладно", - заявив Рябошапка.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський на зустрічі з керівниками Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури дав їм три місяці, щоб домогтися прогресу в розслідуванні резонансних схем.

Перезапуск антикорупційних органів, в тому числі і САП анонсували в команді Зеленського ще в квітні.

А сьогодні НАЗК вперше зажадало позбавити нардепа мандата за порушення антикорупційного законодавства та Конституції України.

Добавил: Alter Idea Дата: 2019-06-04 Раздел: Блог-пост