Меню

Останнє інтерв’ю Нємцова українській газеті: “Путін — це криза, Путін — це війна”

У своєму інтерв’ю, яке дав Борис Нємцов для українській газеті “Експрес” він розповів про запланований опозицією марш „Весна” у Москві та вимоги до влади.

За словами Нємцова, ці вимоги можна розділи на політичні та соціально-економічні. Серед політичних він назвав: „Це безумовний допуск опозиційних партій і кандидатів до участі у виборах, формування нових складів виборчих комісій. Це негайне припинення війни і будь-яких агресивних дій щодо України”.

А до соціально-економічних політик відніс „скорочення удвічі військово-поліцейських витрат (нині це третина федерального бюджету) і скерування цих коштів на фінансування охорони здоров’я та освіти”. Він також додав, що треба обмежити фінансування державних монополістів: „Слід припинити вливання сотень мільярдів у держкомпанії (“Роснєфть”, банки “ВЕБ”, “ВТБ”, “Газпромбанк” та інші). Кошти мають бути перерозподілені на користь регіонів і місцевого самоврядування для фінансування соціальної та комунальної інфраструктур”.

Російський опозіционер прямо звинуватив президента Росії у розв’язуванні війни: „Народ має зрозуміти, що Путін — це криза, що Путін — це війна. А немає Путіна — немає кризи і немає війни. Він має піти в ім’я миру і процвітання нашої країни. Політика Путіна веде країну до банкрутства”.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-03-01 Раздел: Блог-пост