Меню

Перед Мінськом-3 Путін хоче зайняти Харків?

Досвід кавказьких воїн РФ свідчить, перемир’я обов’язково прагнутимуть порушити. Наступ може розпочатися вже 10-12 березня. Непрямим доказом цього є той поспіх з яким Міноборони РФ комплектує ударні групи на Донбасі.Найближчі цілі. Це місто Щастя з ТЕЦ, що дає електрику на весь Донбас. Магістральний газопровід що забезпечує Ростовську область та весь Кавказ. Будь що вивести танкові групи на степовий простір. Це головна наступальна сила російського агресора. 350 танків готові атакувати з окупованої території.

Ще сотні машин зосереджені вздовж кордону.Військовий експерт Валерій Логінов:Почеркознавці стверджують, що за всіх старань, леворукі, все одно почерк, притаманний натурі, змінити не можуть.Якщо глянути написану Росією сторінку історії договорів з Грузією, то нею, теж, за сприяння міжнародних посередників були підписані договори в Сочі, Дагомисі, Московські договори, 6 пунктів плану Саркозі-Mедведева.

Кожен з них не просто був порушений Росією майже негайно, більш того – майже всі з них Росія використовувала як інструмент нових захоплень. Після Московських домовленостей про припинення вогню були захоплені Гагра і половина Абхазії, після Сочинських домовленостей був захоплений Сухумі, а після домовленостей Саркозі-Медведєва, Ахалгорський район Грузії.Мінськ-1 – ескалація конфлікту в районі Піскі і Аеропорту аж до Мінска-2.

А що зараз? У ніч на 5 е березня залетіли 12 вертольотів МІ 8 з боку Росії, завбачливо, тому як МІ 8 – машини поширені, це не МІ-24 і легко можна буде сказати, що це саме віджаті у ЗСУ або закуплені в придорожньому воєнторзі по знижці.Бронетанкові групи з лінії фронту не відводять, стоять великими масами в районі Горлівки і на схід. Надійно фіксуються нашими безпілотними засобами повітряної розвідки близько 350 танків по всій лінії фронту, основна частина на північному сході Донецька.

До речі, роль військового коменданта Дебальцевого виконує кадровий офіцер російської армії, за званням полковник.У розмовах сепаратисти однозначно налаштовані наступати, мусують питання про захоплення Маріуполя, захоплення Києва до 9 травня, але на лобовий удар по Маріуполю не вистачає сил піхоти .. Поки? Можливо, поки що. У Пітері активно набираються молодиків в приватні батальйони “вільної Новоросії” .. і амністію 100 тисячам російських зеків ніхто не відміняв. Саме стількох має намір “закликати” під свої прапори керівництво денере.Але на найближчі перспективи найімовірніше мета сепаратистів – Щастя. Там ТЕЦ, яка забезпечує електроенергією весь Донбас. Туди патріотичні буряти Донбасу пригнали “Буратіно”. (Установка випробувана при захопленні терміналів, стріляли боєприпасами з фосфорно-магнієвої сумішшю, температура горіння 1600 градусів.)Чому північний схід? Через територію України, з півночі на південь саме через Щастя проходить потужний газопровід, він прокачує ресурс не тільки для забезпечення газом підприємств Донбасу (в першу чергу Ахметова, в тому числі Маріупольського металургійного), але головне – для забезпечення інфраструктури Ростова, Північного Кавказу та Кавказу . Цей газопровід – основа економічного спокою Росії (точніше читайте “ГазпромПутіна”) в усьому регіоні.Подібні рухи тіла припускають, що носії “русскаго міра” готові до наступу на 10-11? березня.Мета: Щастя, Новойадар, Старобільськ.

Можливо. Дебальцеве на тлі Мінска- 2 “ковтнули”? Чому ж і не Щастя їм на щастя?Завдання: “вирівнювання” лінії фронту, розширення неконтрольованого ділянки східного кордону України, взяття під контроль ТЕЦ (цілою і неушкодженою), повернення під контроль ділянки газопроводу, що проходить територією України, вихід на оперативний простір танкових груп (мало населених пунктів з великим розривом між ними, наші війська будуть змушені створювати оборону в голому полі).Кінцева мета: Харків. Можливо, тому його активно “готують” зсередини.

З політичної сторони питання – місто друга столиця України (в перспективі місто може стати столицею “Новоросії”), саме звідти більшовики наступали на УНР, з військовою – ми ризикуємо втратити місто з потужною інфраструктурою, промисловістю, військовим потенціалом і виробництвом.Всі вищевикладене не панічні настрої і не провокація, а реальність, від якої не треба ховати голову в пісок. Не треба розраховувати на те, що піднімуться повіки у представників ОБСЄ або на те, що прокинеться почуття провини і совісті у головного кремлівського Гібрида. Ні.

Вважаю, що на це треба активно звертати увагу світової громадськості. Сурмити і пиляти. Тому що нам катастрофічно необхідні новітні системи озброєння оборонного характеру (в першу чергу протитанкові комплекси останнього покоління типу “Джавелін” або їх аналоги), легкоброньована техніка для доставки піхоти, засоби зв’язку, станції розвідки для боротьби з артилерією противника. Як казав генерал у фільмі “Гарячий сніг”: “Головне – вибивати танки!” Танки – основний традиційний вид наступальних озброєнь Росії. Тому так замайорів Путін, коли було піднято питання про постачання протитанкових засобів в Україні.Джерело: Патріоти України

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-03-07 Раздел: Блог-пост