Меню

ФСБ викрадає "майданівців" з Києва

Олександр Костенко, який брав активну участь у протестах на початку минулого року, був знайдений... в сімферопольському СІЗО. Як стверджують його знайомі, хлопець був викрадений співробітниками ФСБ ще в жовтні 2014 року.

Зараз відомо, що його катують, вимагаючи зізнання в тому, що він кинув каміння в бік "Беркуту", а також дав свідчення проти інших "майданівців". 

Вийщов на зв'язок недавно, якимось дивом передавши на волю листа.

"З мене вимагають показів проти товаришів, з якими я був на Майдані. Ніяких працівників "Беркуту" я не бив", - пише Олександр.

За словами друзів, ""його батько написав заяву до київської міліції, в Дніпровський РВВС. В той день він провідував друга в лікарні, а дорогою звідти перестав виходити на зв'язок. Виходить, що його вкрали в Києві співробітники ФСБ та вивезли до Криму".

Якщо це так, то виходить, що ФСБ веде справу проти громадянина України, який нібито скоїв злочин проти іншого громадянина України на території України, яка була окупована Росією.

До того ж співробітники ФСБ змогли спокійно викрасти чоловіка в українській столиці і не менш спокійно вивести до Сімферополя. От так.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-03-10 Раздел: Блог-пост