Меню

Є величезний ризик відновлення бойових дій- експерт

Рішення Путіна наступати чи не наступати на Україну фактично не залежить від того, які рішення ухвалює Верховна Рада. Про це заявив у коментарі «Гал-інфо» голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Це така тактика. Вони беруть паузу, потім знов наступають. Так було минулого року і на початку цього року. То ведуть переговори, то знов наступають. Тому справа не в тому, яке рішення ухвалить Україна. Наступу від Путіна можна чекати будь-якої миті. Й до цього треба постійно готуватися», – сказав Володимир Фесенко.

«Жодних ілюзій щодо намірів Росії та підтримуваних нею сепаратистів в українського керівництва нема. Всі розуміють, що є величезний ризик відновлення бойових дій. Питання в тому, коли це відбудеться», – зазначив експерт.

За його словами, керівництво України не має жодних ілюзій щодо Путіна, відтак, вживає заходів зі зміцнення обороноздатності країни.

«Зверніть увагу на рішення РНБО минулого тижня. Це були рішення в двох напрямах. З одного боку, ми демонструємо, ..що ми віддані Мінським домовленостям. Виходячи з цього, було ухвалено рішення про визначення територій, на яких у перспективі буде запроваджено особливий порядок місцевого самоврядування. Саме це рішення РНБО було покладене в основу відповідної постанови Верховної Ради. Але, з іншого боку, РНБО ухвалила цілу низку рішень, спрямованих на зміцнення обороноздатності нашої країни. Це зміцнення оборонних споруд на лінії фронту, а також трьох ліній оборонних споруд віддалік фронту. Крім того, йшлося про створення резерву, проведення мобілізації тощо», – зазначив Володимир Фесенко.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-03-19 Раздел: Блог-пост