Меню

Рівень підтримки російської пропаганди в Україні. Соціальні мережі та медіа-персони

Інтернетом користується 70% опитаних респондентів. 52% час від часу читають Інтернет ЗМІ, 47% заходить в соціальні мережі (що не суперечить більш низьким показникам у відповіді на питання, які джерела респонденти вважають для себе основними).

Найбільш популярний Інтернет-ресурс – портал Ukr.net: 19% опитаних користувались ним за останні 2 дні. Другий за популярністю – сайт «Кореспондент.net» (17%), на третьому місці «Цензор» (10%) та «Обозреватель» (10%).

kmis_6-min

Найпопулярніша соціальна мережа, з якої респонденти дізнавались новини – Vkontakte (25%), за нею з невеликим відставанням слідують Одноклассники (22%) та Facebook (21%).

kmis_7-min

Найбільш відомий російський журналіст серед опитаних – Дмитро Кисельов. 28%  бачили його виступ протягом останнього місяця. Втім, рівень довіри до нього, як до відомої медіа-персони, досить низький – 8% від тих, хто відповідав на запитання, вважає його об’єктивним та неупередженим. Друге місце займає Володимир Познер, виступи якого бачили протягом останнього місяця 18%. Йому ж довіряють найбільше серед перерахованих російських журналістів та аналітиків (11%).  На третьому місці – Олександр Гордон (рівень дивлення – 14%, рівень довіри – 8%).

48% з тих, хто знає хоча б одного російського журналіста, не вважає нікого з них об’єктивним та неупередженим.

kmis_ros-min

З українських журналістів найбільше респондентів бачили протягом останнього місяця виступ Євгена Кисельова (21%). На другому місці Олесь Бузина (15%), на третьому - Андрій Куликов (12%). З тих, хто знає хоча б одного журналіста, найбільше називають об’єктивними тих самих медіа-персон: Кисельова (14%),  Бузину (9%) та Куликова (6%). Досить високий рівень довіри до Матвія Ганапольського: хоча його виступ за останній місяць бачили всього 7% респондентів, 5% вважає його неупередженим.

35% з тих, хто відповідав, вважає всіх перерахованих журналістів необ’єктивними.

kmis_9-min

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-03-26 Раздел: Блог-пост