Меню

Україна посилює війська в Харківській області

В Харківській області зосереджено достатню кількість військ, щоб відбити можливу агресію протягом усіх 315 км кордону з Росією чи з боку Донбасу.

Про це 6 квітня повідомив журналістам в. про. воєнкома Харківської області Юрій Калгушкін. За його словами, в області дислокується військова бригада, а також десять військових частин, дві бригади Національної гвардії і загін прикордонної служби, розміщені два військових внз. Частина військовослужбовців цих частин знаходиться в зоні АТО, але все одно достатньо сил, щоб відобразити непряму або пряму агресію.

Найближчим часом в область надійдуть ще частини Нацгвардії, прикордонних військ і частково – ВСУ.За даними Калгушкина, захист області буде посилено ще більше. Планується створення стрілецького батальйону, чисельність якого буде як в 22-го батальйону територіальної оборони. Цей батальйон перейшов у підпорядкування військової бригади, а новий стрілецький батальйон залишиться в Харківській області. Продовжується формування рот охорони і добровольчих загонів. Наприклад, один такий загін створений в Київському районі Харкова за ініціативою офіцера-афганця.

Калгушкін зазначив, що буде посилена інженерний захист області. У минулому році в першій і другій лінії оборони було побудовано 27 взводных опорних пунктів. Наразі завершується будівництво ще одного такого пункту, вже для посилення третьої лінії оборони. В кінці квітня почнуть будувати ще кілька пунктів.

Джерело: Status Quo

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-04-06 Раздел: Блог-пост