Меню

США змінює інформаційну політику щодо України

При висвітленні подій на сході та підні України США буде використовувати термін "російсько-сепаратистські сили". Такий термін, на думку американців, більше відповідає реальності спільних дій російських окупаційних військ та місцевих терористів на Донбасі та в Криму.

Також відомо, що цей термін вже використовувався Державним департаментом США, коли надавалася політична оцінка чисельним фактам використання Росією своїх регулярних військ на території України. В такому випадку можна стверджувати, що це визначення - своєрідний замінник більш очевидної реальності, війни Росії проти України. Але внаслідок того, що Кремль так і не відважився чесно оголосити війну проти Києва, Захід намагається підібрати ті терміни, які найбільше відовідають реальним подіям, але без вживання слова "війна".

Крім того, за даними ангалійського дослідника Росії Ігоря Сутягіна, чисельність кадрових російських військових на схДонбасі сягнула  приблизно у 9 тисяч осіб у лютому2015 року, наразі там перебува  кілька сотень російських військових інструкторів.

Подібні свідчення підтримають і сепаратисти, які кажуть про числених "вчителів", які запроваджують радянські військові статути і паралельно крадуть пальне та продовольство для "армії Новоросії", що приходить з сусідньої країни.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-05-01 Раздел: Блог-пост