Меню

Мінсоцполітики сподівається на додатковий дохід від пенсійної реформи

Мінсоцполітики України прогнозує, що протягом 2017 року до участі у накопичувальній системі пенсійного забезпечення будуть залучені близько 6 мільйонів українців.

Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко на селекторній нараді з регіональними представництвами Пенсійного фонду, передає прес-служба уряду.

"Протягом 2017 року можемо вийти на 6 мільйонів учасників другого рівня пенсійного забезпечення і за рахунок їхніх страхових внесків отримати в економіку ресурс у розмірі до 5 млрд гривень", - сказав міністр.

"Це "довгі гроші", які вкладаються в економічний розвиток нашої країни щонайменше на 25 років. Вони відіграватимуть роль "подушки безпеки", яка в перспективі допоможе втримати економіку від потрясінь", - наголосив Розенко.

Гарантуватиме безпеку вкладених громадянами коштів, за словами міністра, держава.

"Для цього буде створено Накопичувальний пенсійний фонд, який здійснюватиме адміністрування страхових внесків українців. На конкурсній основі Фондом будуть залучені компанії з управління активами, діяльність яких контролюватиметься Радою НПФ і відповідними державними органами", - повідомив він.

"Держава не дасть можливості для зловживання цими коштами чи спрямування їх на сумнівні фінансові операції", - заявив Розенко.

Джерело: Економічна правда

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-05-06 Раздел: Блог-пост