Меню

Батальон "Айдар" звинуватив владу в спробі здати Щастя

Місто Щастя готуються здати сепаратистам – про це стверджують бійці добровольчого батальйону «Айдар» та військовослужбовці.

Так в ефірі одного з провідних телеканалів командир групи «Буря» 92 ОМб Роман Одокієнко повідомив, що буквально сьогодні наказом буде виведено підрозділи з ТЕС і можливо самого Щастя. Хто буде заводитися незрозуміло.

Військовослужбовець стверджує, що під виглядом ротації з Щастя виводять самі боєздатні підрозділи, які не підпускають противника за 7 км до міста.

Наказ залишити Луганську ТЕС, що знаходиться в Щасті отримав «Айдар», а також повністю виводиться 80 бригада. Це люди, які вміють воювати, мають підготовлені позиції, які не підпускають противника навіть до мосту не кажучи про якісь інфраструктурні об’єкти.

Нагадаємо, раніше Луганська ТЕС, що знаходиться у Щасті належала ДТЕК – корпорації, яка знаходиться у власності Ріната Ахметова.

Під час АТО контроль над Луганською ТЕС, що забезпечує електроенергією усю Луганську область захопив добровольчий батальйон «Айдар».

Згодом комбат батальйону «Айдар» та народний депутат Сергій Мельничук повідомив в одному з інтерв’ю, що люди Ахметова пропонували йому суму еквівалентну 20 мільйонам доларів за те, щоб батальйон віддав Луганську ТЕС під контроль сепаратистів.

Військові застерігають, що здача міста Щастя матиме важкі наслідки, адже російські війська зможуть розширити плацдарм захопивши  Станицю Луганську та ще декілька населених пунктів.

Джерело: Volynlfe

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-05-17 Раздел: Блог-пост