Меню

Геращенко: російські генерали у Мінську відмовлились від полонених офіцерів ГРУ

Під час перемовин у Мінську генерали, які представляли ГШ РФ, відмовилися від офіцерів Головного розвідувального управління. За їх словами, спецнвзовці, взяті у полон українськими військовими поблизу міста Щастя, не є російськими військовослужбовцями, а тому Російська держава за них не відповідає. Про громадянство затриманих, а відтак про певні зобовязання цієї самої Російської держави, мова не йшла.

Таку новину в ефірі "5 каналу" повідомилауповноважений президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко.

"Для мене, як для людини, яка бере участь в Мінських переговорах, в гуманітарній групі, одним з найбільших шоків було, коли на зустрічі в Мінську (22 травня, - ред.) генерали відмовилися від своїх капітанів і сержантів. Вони сказали - це не наші", - наголосила Геращенко.

Як відомо, капітан Євген Єрофєєв і сержант Олександр Александров були затримані під час спроби атакувати український блок-пост поблизу міста Щастя.

22 травня Шевченківський суд Києва залишив російських військових під арештом до 19 липня 2015 року. Проти рспецназіців висунуті звинувачення за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України - вчинення терористичного акту, що призвело до загибелі людини.

Відомо також, що заарештованих відвідували представники ОБСЄ, Червоного Хреста, Amnesty International, але не співробітники російської амбассади.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-05-26 Раздел: Блог-пост