Меню

Епоха Мінська-2 провалилася. Бойові дії поновлюються

Післі провалу перемовин у Мінску 2 червня бойові дії поновлюються. Про Мінскі домовленості-2 тепер потрібно згадувати лише в минулому часі.

У Мар'їнці Донецької обл. тривають зіткнення з проросійськими бойовиками, в результаті протистояння поранено 25 бійців -повідомив медик-волонтер Армен Нікогосян. За словами Нікогосяна, бій в Мар'їнці почався близько 04:00 з боку Донецька. Бойовики обстрілюють Мар'їнку і Красногорівку з танків і реактивних систем залпового вогню "Град", намагаються взяти Мар'їнку в кільце. тримає оборону 28 бригада Збройних сил України, на підтримку якої спрямовані танки і БТР.

Як повідомляє донецький сайт 062.ua в районі Олександрівки, яка знаходиться неподалік від Мар'їнки, спостерігається величезне скупчення живої сили бойовиків. За інформацією місцевих жителів, в цьому напрямку пройшла велика колона техніки, не менше 40 одиниць.Повідомляється, що проїзд в Донецьк закритий на всіх блокпостах, всі автобуси розгортають. Триває обстріл Курахового. Крім того, в Красногорівці горить неврологічне відділення міської лікарні та станція швидкої допомоги. Також снаряди потрапили в житлові будинки.Джерело: Ярина Романів
Добавил: Alter Idea Дата: 2015-06-03 Раздел: Блог-пост