Найбільш часто бойовики «били» по Авдіївській промзоні

Під обстрілом ворога відзначали День Високомобільних десантних військ бійці 81-ої бригади на Авдіївській промзоні — хвилиною мовчання вшанували полеглих побратимів, потому в підземному бункері урочисто нагородили героїв орденами та медалями

Ранок у промисловій зоні Авдіївки розпочинається з привітання від терористів до Дня Високомобільних десантних військ. Десантники, які стоять на передньому краї, особливих святкувань не планують, надто свіжі спогади про втрати бойових побратимів.

Утім, не лише десантники потерпають в боях за майже знищену промислову зону. Ворожа артилерія щодня знищує кожен квадратний метр поблизу Авдіївки. Часто-густо під вогонь потрапляють цивільні.

Пообіді бійці з промзони отримали нову порцію «привітань» від терористів. Під прикриттям великокаліберних кулеметів на територію промислової зони вкотре намагалися прорватися диверсанти.

Приблизно так у десантників проходять дні у промисловій зоні. Кажуть, що це не дуже потужний обстріл. За словами військових, це був помічений рух диверсійної групи і для того, щоби «почистити» територію, вони відкрили вогонь.

В одному з підземних укріплень, на честь свята — урочиста церемонія нагородження героїв орденами та медалями за сумлінну службу.

Без помпи, хвилиною мовчання за загиблими побратимами відзначили цей день і в місці розташування 81-ї бригади. Командири вручили нагороди та відзнаки бійцям. У цьому строю і кіборги, і герої оборони Авдіївки, та інших гарячих точок Донбасу. Один із них — Віталій Пилипенко — почав бойовий шлях із оборони Донецького аеропорту. Нещодавно зазнав поранення під Авдіївкою. Незабаром обіцяє знову стати в стрій.

Короткий URL: https://alter-idea.info/?p=14444

Добавил: Дата: Авг 2 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
...

Комментарии недоступны

Загрузка...
Eshko Ua
Яндекс.Метрика Карта сайта
| Дизайн от Gabfire themes