В ЄС хочуть виключити політику з договору про Асоціацію

Бюрократи ЄС наполягають на виключенні політики з угоди про Асоціацію з Україною, щоб остання не претендувала на матеріальну або військову допомогу.
Таку думку висловив директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов у коментарі кореспонденту ГолосUA.
«Вони серйозно хочуть відкоригувати ці відносини. Але фактично вони роблять угоду. В політичному плані неприйнятну», — зазначив політолог.
За його словами, в ЄС і раніше неодноразово заявляли про неможливість надати Україні перспективи членства. Це ж розуміють і українські політики.
У той же час, як зазначив С. Толстов, європейці хочуть, щоб цей пункт знайшов своє відображення в угоді про Асоціацію з ЄС. Таким чином, у європейських громадян не залишиться сумнівів у тому, що Україна не буде отримувати гроші від ЄС — тільки кредити, а війна на українській території на механізм надання цих кредитів не вплине.
Крім того, європейські чиновники прагнуть захиститись  від можливості доступу Україною до Європейського інвестиційного банку, а також намагаються вилучити з угоди блок, що стосується зовнішньої політики і безпеки.
При цьому експерт нагадав, що в даний час ЄС готовий підписати політичну угоду з Вірменією, тоді як Україну європейці позбавляють будь-яких перспектив.
Нагадаємо, уряд Нідерландів погоджується ратифікувати угоду про асоціацію між Україною та ЄС за однієї умови — в договорі має бути прописано, що асоціація — не перший крок до членства в Євросоюзі, заявив в Гаазі прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.

Короткий URL: https://alter-idea.info/?p=16042

Добавил: Дата: Ноя 1 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
...

Комментарии недоступны

Загрузка...
Eshko Ua
Яндекс.Метрика Карта сайта
| Дизайн от Gabfire themes